کاربرد های پیوال

زمان مورد نیاز برای مطالعه تقریبی: 2 دقیقه

کاربردهای ورق های سنگ مصنوعی پیوال Pwall

پیوال Pwall مناسب برای فضاهای داخلی ساختمان indoor (مسکونی، درمانی، اداری و تجاری)

ورق های سنگ مصنوعی پیوال به دلیل ویژگی های بارز آن در بسیاری از مکان های تجاری عمومی قابل استفاده است. این محصول بسیار مقرون به صرفه، ضد آب، مقاوم در برابر آتش و دارای طرح های متنوع و جذاب، نصب سریع و تمیز و تعمیر و نگهداری آسان است. سنگ مصنوعی را می توان در بسیاری از مکان های داخلی ساختمان استفاده کرد، لذا از هزینه های بسیاری در بحث دکوراسیون داخلی، نوسازی، تعمیر و بازسازی صرفه جویی می گردد. در ایران تولید و فروش ماربل شیت در حال رشد می باشد تا جایگزین سایر پوشش دیوارهای داخلی و متریال تزئینی از جمله چوب، فلز، سنگ طبیعی، کامپوزیت و … گردد.

تنوع طرح های آن باعث استفاده گسترده آن برای پوشش دیوارهای داخلی ساختمان از جمله آشپزخانه، دیوار تی وی (TVWALL) راهرو، راه پله، لابی، ویلا، اتاق های اداری، فروشگاه ها، رستوران ها،هتل ها، بیمارستان ها، بوتیک ها، کافی شاپ ها، آرایشگاه ها و … شده است.

به دلیل ویژگی صد درصد ضد آب بودن محصول، می توان آن را به طور گسترده برای دیوار آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، استخر، باشگاه های آبی و … استفاده کرد.

لازم به ذکراست با توجه به وزن سبک آن، برای تزئین سقف نیز کاربرد فراوان دارد.

در سال های اخیر بازارهای جدید و متفاوتی برای پیوال پیدا شده است که می توان از تولید وسایل آشپزخانه (نظیر سینی و جامایع دستشویی، سطل زباله و …) نام برد. همچنین به عنوان روکش (کاور) درب، بدنه مبل ، سطح کمد و میز و … کابرد فراوان دارد.

 

استفاده در سرویس بهداشتی : ​


 

استفاده در فضاهای داخلی خانه :​


استفاده در فضاهای بهداشتی و درمانی :