داستان ما:

ورق های دیوارپوش سنگ مصنوعی پیوال از دو ماده ی اصلی پی وی سی و پلی کربنات تولید می شود.
این ورق ها در ابعاد 1.22 در 2.80 می باشند، و در دو ضخامت 2.7 میل و 3.8 میل تولید می شوند.
با توجه به مواد تشکیل دهنده ی آن، این ورق ها صد در صد ضد آب بوده و با هر نوع ماده ی شوینده ی معمولی و اسیدی قابل شست و شو می باشد.
در مبحث شعله و حریق نیز کلاس b2 (خود خاموش شونده) می باشند.
دانسیته ی این ورق ها تقریبا با دانسیته ی سنگ ها برابر است به همین خاطر مقاومت بسیار بالایی نسبت به فشار و ضربه دارند.
ورق های دیوارپوش پیوال در مقایسه با سنگ وزن بسیار پایین تری دارند.
نصب ؛ آن ها نیز بسیار سریع و آسان می باشد به طوری که جهت اجرا شما فقط نیازمند یک تیغ کاتر و چسب مخصوص هستید.
ورق های پیوال در طرح های بسیار متنوع و متعددی تولید می شوند.
از این دیوارپوش ها برای مصارف مختلفی در منازل، بیمارستان ها و مراکز درمانی، ساختمان های تجاری و اداری، مدارس و … با توجه به خاصیت ها و ویژگی های آن ها و همچنین طرح ها و رنگ های متنوع، می توان استفاده کرد.
دیوارپوش های پیوال به علت دارا بودن یو وی از براقیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین مقاومت آن نسبت به خط و خش قابل قبول می باشد.
لازم به ذکر است که این ورق ها کاملا آنتی باکتریال بوده و همچنین به علت درز های کم در اجرا و پایان کار از جمع شدن باکتری و آلودگی در بین آن ها جلوگیری می شوند از این رو استفاده از دیوارپوش های پیوال در اتاق کودکان و مراکز درمانی و بیمارستان ها بسیار مناسب می باشد.
به علت مقاومت بالای این دیوارپوش ها نسبت به حرارت ( تا دمای 80 درجه ی سانتی گراد) از آن ها برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل و برای استفاده به عنوان دیوارپوش بین کابینتی و پشت گاز پیشنهاد می شوند.
ورق های دیوارپوش پیوال به علت وزن سبک، علاوه بر نصب آسان و سریع و بدون دردسری که دارند، همچنین حمل و نقل و انتقال آن ها نیز بسیار آسان و بدون مشکل انجام می شود.

جدیدترین اخبار

دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش پلیمری: در حوزهٔ تزئینات ساختمانی، مجموعهٔ گزینه‌ها بسیار متنوعی برای بهبود ظاهر ساختمان‌ها استفاده می‌شود. یکی از این گزینه‌ها، دیوارپوش پلیمری است که به

مشاهده مطلب