داستان ما:

ورق های دیوارپوش سنگ مصنوعی پیوال از دو ماده ی اصلی پی وی سی و پلی کربنات تولید می شود.
این ورق ها در ابعاد 1.22 در 2.80 می باشند، و در دو ضخامت 2.7 میل و 3.8 میل تولید می شوند.
با توجه به مواد تشکیل دهنده ی آن، این ورق ها صد در صد ضد آب بوده و با هر نوع ماده ی شوینده ی معمولی و اسیدی قابل شست و شو می باشد.
در مبحث شعله و حریق نیز کلاس b2 (خود خاموش شونده) می باشند.
دانسیته ی این ورق ها تقریبا با دانسیته ی سنگ ها برابر است به همین خاطر مقاومت بسیار بالایی نسبت به فشار و ضربه دارند.
ورق های دیوارپوش پیوال در مقایسه با سنگ وزن بسیار پایین تری دارند.
نصب ؛ آن ها نیز بسیار سریع و آسان می باشد به طوری که جهت اجرا شما فقط نیازمند یک تیغ کاتر و چسب مخصوص هستید.
ورق های پیوال در طرح های بسیار متنوع و متعددی تولید می شوند.
از این دیوارپوش ها برای مصارف مختلفی در منازل، بیمارستان ها و مراکز درمانی، ساختمان های تجاری و اداری، مدارس و … با توجه به خاصیت ها و ویژگی های آن ها و همچنین طرح ها و رنگ های متنوع، می توان استفاده کرد.
دیوارپوش های پیوال به علت دارا بودن یو وی از براقیت بسیار بالایی برخوردار است و همچنین مقاومت آن نسبت به خط و خش قابل قبول می باشد.
لازم به ذکر است که این ورق ها کاملا آنتی باکتریال بوده و همچنین به علت درز های کم در اجرا و پایان کار از جمع شدن باکتری و آلودگی در بین آن ها جلوگیری می شوند از این رو استفاده از دیوارپوش های پیوال در اتاق کودکان و مراکز درمانی و بیمارستان ها بسیار مناسب می باشد.
به علت مقاومت بالای این دیوارپوش ها نسبت به حرارت ( تا دمای 80 درجه ی سانتی گراد) از آن ها برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل و برای استفاده به عنوان دیوارپوش بین کابینتی و پشت گاز پیشنهاد می شوند.
ورق های دیوارپوش پیوال به علت وزن سبک، علاوه بر نصب آسان و سریع و بدون دردسری که دارند، همچنین حمل و نقل و انتقال آن ها نیز بسیار آسان و بدون مشکل انجام می شود.

جدیدترین اخبار

دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش پلیمری: در حوزهٔ تزئینات ساختمانی، مجموعهٔ گزینه‌ها بسیار متنوعی برای بهبود ظاهر ساختمان‌ها استفاده می‌شود. یکی از این گزینه‌ها، دیوارپوش پلیمری است که به

مشاهده مطلب
ماربل شیت

دیوارپوش آشپزخانه

دیوارپوش اشپرخانه یکی از نوع‌های دیوارپوش‌های داخلی است که از چوب ساخته می‌شود و در داخل منازل برای پوشاندن دیوارها استفاده می‌شود. این نوع دیوارپوش

مشاهده مطلب
دیوار پوش منزل

دیوار پوش منزل

همه چیز درباره دیوار پوش منزل ارزان ترین نوع دیوارپوش کدام است؟ تخته سه لا دیوار پوشی ارزان برای منزل شما :اگر به دنبال دیوارپوش

مشاهده مطلب