لابی و آسانسور

زمان مورد نیاز برای مطالعه تقریبی: 2 دقیقه

دیوارپوش لابی

هر ساختمان شیکی به طور یقین دارای لابی است و دیوارپوش لابی در این مقطع حائز اهمیت است به دکوراسیون این بخش مدیران محترم مجتمع ها اهمیت میدهند و به دلیل اینکه جزء مشاعات ساختمان هم محسوب میشود،‌ از خانواده های دیگر هم بابت این بخش نظر خواهی میشود. لابی را به معنی فضای انتظار در نظر بگیرید اما واقعیت محلی میزبانی از مهمانان خود و محلی صحبت با دوستانی است که برای مدت زمان محدود با شما مصافحه دارند. اساسا باید سقف لابی بلند باشد اما این مختص به همه جا نیست ممکن است در مجتمع های مسکونی که امروز ساخته میشود طبقه ی همکف را که به عنوان ورودی مجتمع در نظر گرفته میشود را به عنوان یک لابی هم نامگذاری کنند. بیشتر این بخش راهرو است تا به معنی لابی باشد. اما اختصاص دیوارپوش لابی برای این قسمت خیلی مهم است چرا که شیک بودن بخش لابی به دیوارپوش آن در مقطعی بستگی دارد.

 

دیوارپوش آسانسور را میتوانیم در تمامی محیط هایی که شما نیاز دارید تا آسانسورهایتان به بهترین نحو ممکن دکور شود کار کنیم تا شما درعین حال که بین طبقات سفر می کنید از وجود محیطی زیبا لذت ببرید.

در واقع با شرایط کنونی فرقی ندارد آپارتمانن شما نوساز باشد یا قدیمی بوده و نیاز به بازسازی داشته باشد. درهر صورت تغییر یا پووش فضای آسانسور با دیوارپوش آسانسور یک نیاز مبرم است. وجود یک دیوارپوش عالی برای این محیط نیاز است و دیگر متریال ها یآهنی و فازی تقریبا توجیه عقلانی ندارد. در کنار اینکه آسانسور و دیوارپوش مورد استفاده درآن نماینده ی زیبایی کل فضای ساختمان شماست. همان قدر که لابی ساختمان شما اهمیت دارد به همان اندازه شما نیز مهم است.

معماران شرکتهای عظیم دکوراسیون داخلی به دنبال پاسخ این سوال هستند که چه متریال یا چه طرحی را برای بخش های داخل یا کابین اسانسور درنظر بگیریم. اگر موضوع صرفا قیمت ارزان هم باشد ما می توانیم پیشنهاداتی برای شما منطبق بر درخواستتان داشته باشیم.

 

همچنین اشاره کنیم که هیچ نیازی به تخریب و یا حمل نخاله نیست بلکه کاملا دیوارپوش یک دست روی این لابی قرار خواهد گرفت تا فضایی روی ستون ها و همچنین روی درب اسانسور و پله های فرار ما قادر هستیم که دیوارپوش سنگی برای شما نصب کنیم، زمانی که وارد این لابی می شوید همانند یک تالار مجلل و شیک به نظر برسد. ما از معمارهایی بهره خواهیم گرفت.

تا وجود یک دکور زیبا را برای شما فراهم کنند، چرا که لابی مجتمع  محل عبور تعداد زیادی از اعضاء و ساکنین همان مجتمع و مهمانان آنها هست بنابراین باید به وجود دکور زیبا در این بخش اهمیت دارد. تیم دکو تهران به صورت شبانه روزی امادگی کامل دارد که در بخش دکور لابی خدمت رسانی کند کافی است که با ما در ارتباط باشید.