بین کابینتی و آشپزخانه

زمان مورد نیاز برای مطالعه تقریبی: 2 دقیقه
دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی و اشپزخانه

اگرشما نیز مانند بسیاری از افراد به‌دنبال خرید بین کابینتی هستید؛ انواع بین کابینتی در طرح و مدل های گوناگون در بازار دکوراسیون داخلی وجود دارد. در مورد دکوراسیون منزل یکی ازاصلی ترین فضاها برای دکور که‌مورد توجه اهالی خانه قرار میگیرد قطعا آشپزخانه است. زیبایی و تمیزی آشپزخانه و متعلقات درون‌آن نشان دهنده یک خانه زیبا است. یک آشپزخانه فاکتورهای متفاوتی برای دکوراسیون بهتر دارد اعم‌ از کابینت، کفپوش، دیوارهای نمایان، و غیره درصورت وجود پنجره و درنهایت ازمهم ترین و مشخص ترین فضا ها در آشپزخانه دیوارپوش بین کابینتی است.

دیوارپوش پی وی سی بین کابینتی

درنهایت ازمهم ترین و کلیدی ترین فضا مخصوصادر آشپزخانه کوچکتر دیوارپوش بین کابینتی است. مهم این است که در محیط اشپزخانه که مامن گاه ارامش در محیط منزل است یک بین کابینتی شیک را داشته باشید با مدل های مختلف و کاتالوگهای بسیار شیک در خدمت شما خوبان هستیم، کافی است با ما در ارتباط باشید. در کل در این مقاله میخواهیم ابعاد مختلف یک بین کابینتی را شرح بدهیم، به سراغ انواع مختلف آن برویم و در نهایت قیمت و نیز نصاب های حرفه ای بین کابینتی را شرح بدهیم، هستند در بین مشتریان محترم ما که این عده از دوستان دستی بر آتش نصب هم دارند و می توانند این متریال را نصب کنند و بعضی دیگر هم نیاز است که تکنسین های ماهر ما خدمت شما برسند و نصب شود. با ما در مقاله بین کابینتی همراه باشید ابعاد مختلف را عرض میکنیم.

 

 

 

استفاده از رنگهای شاد و روشن در کاشی بین کابینتی

باعث دلبازتر شدن آشپزخانه می‌شود. بین کابینتی شیشه ای با پوشاندن فضای بین کابینت‌ها  باعث ایجاد جلوه‌های بصری چشم نواز می‌شود. و محیط آشپزخانه را به محیطی جذاب و شیک تبدیل می نماید.

بین کابینتی شیشه ای یا همان کاشی شیشه ای در ضخامت ۴الی ۹ میلی متر و طول و عرض ۳۰*۳۰ سانتی متر، تولید می شود. و در فضای، بین کابینت‌ های بالا و پایین اجرا می‌شود. و دارای تنوع رنگی و طرحی بسیار زیادی می باشد.