دیوار تی وی

زمان مورد نیاز برای مطالعه تقریبی: 2 دقیقه

دیوار پشت تلویزیون یکی از اجزای مهم هال و پذیرایی خانه است که تغییرات آن می تواند دکوراسیون پذیرایی خانه شما را به طور کلی متحول کند! این روزها با قرار گرفتن تلویزیون در مرکز اتاق نشیمن خانوادگی، دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون به یک بخش مهم در دکوراسیون داخلی تبدیل شده است. علاقه مندان به تلویزیون می خواهند که این جعبه جادویی در بهترین جای ممکن قرار بگیرد تا از همه جا دیده شود.

دیوارپوش پی وی سی تکه ای

برای تزیین این قسمت راه های مختلفی وجود دارد و هر کدام از این روش ها هم خود از تنوع زیادی برخوردار است. از جمله این روش ها می توان به مواردی چون انواع قاب، پنل و کمد با طراحی و رنگ متفاوت و متناسب، شلف دیواری، طاقچه چوبی، ترکیب میز تلویزیون و کتابخانه و … اشاره کرد. اما همین تنوع زیادی ممکن است شما را در انتخاب، گیج کرده و به کند شدن روند تصمیم گیری شما بیانجامد.

 

تیم ما سعی میکند با داشتن طراحان دانش اموخته معماری در دانشگاه های مطرح کشور شما مشتریان و سروران گرامی را به نحوی راهنمایی کند که نه تنها بهترین محصول و دکور را برای دیوارپوش پشت تلویزیون خود داشته باشید بلکه نحوه چیدمان مبلمان خودتان یا هر نوعی وسیله ی دیگر که برای راحتی در کنار تلویزیون تماشا کردن مهیا میکند، را برای شما به صورت مشاوره و بازدید رایگان فراهم سازد. نمای پشت تلویزیون یکی از المان های مهم است چرا که انتخاب کردن این سبک دیوارپوش تاثیر بسیار مهمی را در فضای منزل شما قرار خواهد داد. ما نیز به تاسی از این همین موضوع بهترین ژورنال های دیوارپوش پشت تلویزیون را برای شما فراهم نموده ایم.

  • دیوارپوش سنگی یا تاپشیت
  • دیوارپوش آجری
  • دیوارپوش بتنی
  • دیوارپوش فومی

دکور پشت تی وی را خدمت شما شرح می دهیم از جمله متریالی درجه یک که برای دکور دیوارپشت تلویزیون عالی است و زیبایی آن ثابت شده است دیوارپوش های آجری است. بافت و ترکیب آجر هیچ گاه تکراری و خسته کننده نمی شود؛ یکی از بهترین نماهایی که میتوانید برای خود ایجاد کنید قطعا دیوارپوش آجری است که امروزه حتی در سبک های سفید و طوسی و رنگ های متنوعی موجود است؛ هر نوع سلیقه و دکوری را پوشش می دهد. برای نصب دیوار پوش آجری شما مشتریان محترم میتوانید خودتان اگر کمی فنی هستید و دقت بالایی در نصب دارید نصب کنید. یا اگر نیاز به تیم اجرایی و نصاب حرفه ای هم داشته باشید ما در خدمتتان هستی