حمام و سرویس بهداشتی

زمان مورد نیاز برای مطالعه تقریبی: 2 دقیقه
حمام و سرویس بهداشتی

دیوارپوش ضد آب یکی از انواع دیوارپوش می باشد که در برابر نم و رطوبت مقاومت بالایی دارد و دچار ترک خوردگی و پوسیدگی نمی شود و برای مکان های مرطوب مناسب است.

دیوارپوش پی وی سی سرویس بهداشتی

این دیوارپوش ها مناسب حمام می باشند. حمام و سرویس بهداشتی از جمله قسمت هایی از ساختمان محسوب می شوند که با عنصر آب ارتباط مستقیمی دارند.

انتخاب دیوارپوش ضدآب مناسب برای این بخش از خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت به دیوارها و اثرات ناشی از نم و رطوبت، دیوارپوش را باید به گونه ای انتخاب نمود که مانع از نفوذ آب به لایه زیرین شود.

 

یکی از موارد که در سرویس های بهداشتی باید استفاده شود، ضد آب بودن آن بسیار مهم است، مهمترین بخش این متریال را میتوانیم خارج از ضد ضربه بودن به متریال زیبا و داشتن نمونه های متنوع نیز نام برد. سرویس های بهداشتی هم دارای دیوار است و هم سقف، بنابراین هر کدام از این بخش ها را میتوانید نوعی از متریال های خاص خودش را نصب کنید. مثلا متریال برای دیوارپوش را همچون دیوارپوش سنگی یا تاپشیت و همچنین pvc را برای سرویس های بهداشتی پیشنهاد میدهیم که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اما برای سقف نیز آسمان مجازی و یا تایل های 60*60 را پیشنهاد میکنیم که همه معرف یک محصول درجه یک خواهد بود.

 

دیوارپوش سرویس بهداشتی و حمام

حمام و سرویس بهداشتیهمانطور که اشاره کردیم برای محل هایی مانند حمام و دستشویی بهتر است از دیوارکوب هایی استفاده کنید که در برابر نفوذ آب نفوذ ناپذیر هستند و همچنین می توانند در برابر رطوبت هوا نیز مقاومت بالایی داشته باشند. از معروفترین محصولات در این زمینه می توان به دیوارپوش های PVC، کاشی، سنگ، پنل های لمینتی، ورق های پلاستیکی و یا شیشه اشاره کرد که در میان این اینها نیز می توان گفت دیوارپوش پی وی سی و یا پلاستیکی از بسیار پرطرفدار می باشد.

دریافت مشاوره رایگان